AB İhaleleri

EKAPAsist  AB İhaleleri paketi ile Avrupa Birliği ülkelerindeki kamu satın alımları ile dünyanın neresinde olursa olsun AB tarafından finanse edilen projelere ait ön ihale ilanı, ihale ilanı, ihale sonuçları gibi bir çok bilgiye erişirsiniz.

 

EKAPAsist'in sunduğu hizmetler ile sektör yada ürün/hizmete göre ihaleleri arayabilir, detaylarını inceleyebilirsiniz. Ajandanıza ekleyerek, gelişmeleri anında takip edersiniz.

 

Sadece açık ihalelere ait detayları değil aynı zamanda ileride açılacak ihaleler ait Ön İlan (bilgi) duyurularını da görürsünüz.

 

Ön İlanlar ile ihale açılmadan bazen aylar önce bilgi sahibi olabilir, yurtdışında ortak bulmak, işbirliği yapmak yada alt yüklenicilik teklifleri vermek vb... için zaman kazanabilir, hazırlık yapmak için fırsat elde edersiniz. 

  

Genellikle AB ihale ilanlarında muhammen bedeller verilmektedir. Bu şekilde ihalelerin tahmini büyüklüklerini görebilir, buna göre iş fırsatlarını değerlendirirsiniz.

 

Ayrıca, sonuçlanan ihale sonuçlarını da görebilir, bu şekilde işinizle ilgili ihaleleri kazanan firmaları yakında tanıyabilir, kendilerine işbirliği yada alt yüklenicilik teklifleri götürebilirsiniz. 

 

Eğer ihracat yapıyor ve Avrupa Birliği'ndeki yada Avrupa Birliği'nce finanse edilen işlerle ilgileniyorsanız EKAPAsist AB İhaleleri paketi ile Avrupa Birliği ülkelerinde yeni müşteriler ve işler bulursunuz.