Rapor Hizmeti

EKAPAsist, gün içinde ihale aramaya vaktiniz olmasa dahi ihalelerden haberdar olmanızı sağlayacak kolaylıklar sağlamaktadır. 

 

Giriş yaptıktan sonra Rapor Ekle menüsüne girerek, takip etmek istediğiniz ihaleleri için raporlar oluşturarak, her gün yayınlanan ihaleler arasından aradığınız türden ihalelerin size eposta olarak listelenmesini sağlayabilirsiniz. 

 

EKAPAsist, 5 farklı ihale raporu hizmeti sunmaktadır. 

 

1. Sektör Bazlı Raporlama Hizmeti: Bu hizmetten faydalanarak, her günün sonunda epostanızda, belirlediğiniz sektörlere ait ihale ilanlarını tek bir sayfada görür ve istediğiniz ihale ilanının başlığına tıklayarak, ilgili ihalenin detaylarına erişirsiniz.

 

2. Kelime Bazlı Raporlama Hizmeti: Bu hizmetten faydalanarak her günün sonunda epostanızda, istediğiniz kelimelerin içinde geçtiği ihale ilanlarını tek bir sayfada liste halinde görür ve istediğiniz ihale ilanının başlığına tıklayarak, ilgili ihalenin detaylarına erişirsiniz. 

 

3. İdare Bazlı Raporlama Hizmeti: Bu hizmetten faydalanarak  her günün sonunda epostanızda, talep ettiğinizde kamu kurum kuruluşları tarafından yapılacak ihalelere ait ilanları tek bir sayfada görür ve istediğiniz ihale ilanının başlığına tıklayarak, ilgili ihalenin detaylarına erişirsiniz.

 

4. Sonuç İlanı Raporlama Hizmeti: Bu hizmetten faydalanarak belirlediğiniz kriterlere göre ihalelerin sonuçlarını tek bir sayfada görür ve istediğiniz ihale ilanının başlığına tıklayarak, ilgili ihale sonuç ilanının detaylarına erişirsiniz.

 

5. Kazanan Firma (Yüklenici) Raporlama Hizmeti: Bu hizmetten faydalanarak, ticari ünvanını girdiğiniz firmanın kazandığı ihaleler hakkında günlük olarak bilgilendirilir,  ilgili firmanın, o gün yayınlanan ihale sonuç ilanlarında adının geçtiği ihalelerin listesine eposta olarak alırsınız.